AĞAOĞLU ÇOK ÖZEL VİLLA PROJESİ “MY ROSEVILLE”İ SATIŞA SUNDU


Ağaoğlu, Çekmeköy'de yapımını tamamladığı butik projesi
“My Roseville” i satışa çıkardı.

Çekmeköy'ün çam ormanlarıyla çevrili ve rakımı nedeniyle yüksek oksijen değerlerine sahip temiz ve sessiz bölgesinde 32 dönümlük arazi üzerine kurulan My Roseville, 12.395 metrekare inşaat alanına ve 4.153 metrekare konut oturum alanına sahip. Tamamı 27 villadan oluşan butik projede, villaların yerleşim planı sayesinde sakinler, suyun ve yeşil çevrenin yarattığı her türlü olanaklardan yararlanabiliyor.

My Roseville'de rekreasyon ve yeşil alana yüzde 83 pay ayrılırken, toplamda 12 bin 600 metrekare yeşil alan bulunuyor. Projenin mimari konseptinde “su ve yeşilin birlikteliğini” sağlamak amacıyla yer verilen ve villaların ortasından geçen özel şelalenin yanı sıra diğer havuzlar ve ortak açık havuzla birlikte toplam 600 metrekare de havuz alanı yer alıyor.

Projedeki 27 villanın 7'si özel havuzlu iken, villaların her birinde ayrıca 2'şer araçlık açık otoparka yer veriliyor. My Roseville'de 2 adet açık yüzme havuzu, 1 adet kapalı havuz, 1 adet açık çocuk yüzme havuzuyla birlikte fitness-center ve çocuk oyun parkı bulunuyor.

Her bir villada 2 salon, 6 oda, 5 banyo/duş, 4 tuvalet, 2 mutfak, 3 balkon, 3 teras, 1 Türk hamamı, 1 sauna, 1 depo, 1 çamaşır odası ve kış bahçesi bulunuyor. Tüm villaların dış cephelerinde doğal taş kaplamalar, teraslarda ise masif ve Teak ağacı yer kaplamaları yer alırken, Ağaoğlu iç dekorasyonu villa sahiplerinin zevkine bırakıyor.

Ağaoğlu My Roseville'i 15 bin gülle donattı

Her biri bodrum, zemin ve 1. kat olmak üzere 3 kattan oluşan villaların toplam brüt alanı 459,04 metrekare, net alanı 394,39 metrekare. Villaların fiyatı ise (KDV hariç) 1 milyon 550 bin dolar (USD) ile 1 milyon 600 bin dolar (USD) arasında değişiyor.

My Roseville'in yeşil dokusu içinde ise 15 bin gül fidanı ekili olarak yer alıyor.


 
 
 
 
 

 

 

Ana Sayfa | Proje Hakkında | Galeri | Basın Haberleri | Duyurular | Bilgi Talep Formu | Ulaşım | Diğer Ağaoğlu Projeleri